Jak wykonać smoky eyes?

Sierpień 28th, 2013

eye-1045669-mJednym z najbardziej popularnych wśród kobiet makijażów jest smoky eyes. Nie tylko nadaje oczom tajemniczości i głębi, ale także jest niezwykle zmysłowy. Co zrobić, aby wyszedł naprawdę perfekcyjnie?
Przede wszystkim smoky eyes wymaga odpowiednich kosmetyków. Tylko dzięki nim zrobimy perfekcyjną kreskę i umiejętnie rozetrzemy cień. Niedobrany odcień bądź zły sposób nakładania kosmetyków może tylko podkreślić nasze zmęczenie. Dlatego oczy muszą być czyste i wypoczęte, a makijaż wykonany perfekcyjnie.
Najwięcej problemów sprawia narysowanie kreski. Dobrze jest przećwiczyć wcześniej robienie idealnej linii, aby nie zrobiła nam ona kłopotu w dniu wielkiego wyjścia. Co więcej, nie możemy zapomnieć o dokładnym zaznaczeniu konturu oczu. Dobrze wykonany smoky eyes sprawia, że nasze oczy są wyraziste. Ten makijaż pasuje do praktycznie każdego kształtu oczu. Trzeba tylko trochę wprawy, a na pewno w końcu wyjdzie doskonale.
Nie musisz się obawiać, ponieważ wykonanie tego rodzaju makijażu oczu wcale nie jest aż tak trudnym zadaniem. Przydymione oko wygląda bardzo kobieco. Warto poćwiczyć i skusić swojego partnera ponętnym spojrzeniem.

Comments are closed.